top of page
33531734_1649063455162624_78760514991580
Witaj na stronie mojej pracowni.

Uwielbiam otaczać się pięknymi rzeczami z duszą, ciekawym charakterem i często piękną historią. Dlatego robię metamorfozy starych mebli, których ktoś inny już nie chciał, nie widzą potencjału w przedmiocie lub najzwyczajniej na świecie, znudziły się już czy nie pasują do wnętrza. Uważam, że niemal w każdym meblu drzemie potencjał, który trzeba tylko obudzić i pokazać światu. 

Kilka lata temu, będąc na etapie projektowania swojego wnętrza nowego domu szukałam mebli, które będą się wyróżniać spośród nowych, dostępnych w sieciówkach, ale także takich na które mnie będzie stać. Niestety nowe, stylizowane meble dostępne we ekskluzywnych sklepach meblowych kosztowały majątek, więc postanowiłam sama przerobić kilka dostępnych wtedy przedmiotów. Miały to być praktyczne meble, które potem zamienię na nowe, ładniejsze. Szybko się jednak okazało, że przedmioty po metamorfozie są tak piękne i unikalne, że nie miałam serca ich oddać. Zaczęły się pojawiać kolejne, którym często zmieniałam przeznaczenie, po czym dostawały drugie życie w moim domku. Teraz trudno byłoby mi zamieszkać we wnętrzu, gdzie stałyby bezosobowe meble, które zobaczyć można w co drugim mieszkaniu. Starocie posiadają duszę i nadają niezastąpiony klimat, który uwielbiam i ciężko byłoby mi przebywać pośród zwykłych, nijakich mebli. 

Lubię też dzielić się swoją wiedzą, dlatego też założyłam fan page'a na facebooku o tej samej nazwie Stare oryginalnie, gdzie publikuję swoje metamorfozy przed i po, a także opisuje wszystkie etapy prac. Okazjonalnie piszę także krótkie poradniki związane z odnawianiem czy pracami budowlanymi. Posty z poradami często "uciekały", więc zapadła decyzja powstania tego bloga, by te ważne dla niektórych informacje nie znikały w czeluściach internetu. Co dokładnie będzie zawierać ten blog, to się okaże, bo sama jeszcze nie wiem ;)Wiem jednakże, iż zainteresowanie postami typu "krok po kroku" stale rośnie, więc poszerzyłam swoją ofertę o stacjonarne warsztaty indywidualne z postaw malowania mebli. Szerszy opis zajęć już niebawem ;) Mam więc nadzieję, że mój blog oraz fp zmotywuje Cię do działania i pomoże przetrwać chwile zwątpienia czy zaspokoi chęć wiedzy odnośnie metamorfoz starych mebelków. Życzę Ci samych kreatywnych pomysłów.

REFERENCJE

002.jpg
001.jpg
003.jpg
Certyfikat Kurs Biznesowy (4).jpg
bottom of page