Postaw mi kawę na buycoffee.to
top of page
BANER-FB.jpg

WARSZTATY ONLINE

Skoro tu trafiłaś/eś, oznacza to że chcesz odnawiać meble, ale nie możesz dojechać do mojej pracowni. Nic nie szkodzi, Przygotowałam dla Ciebie możliwość nauki w wersji online, do którego będziesz mógł/mogła wracać kiedy chcesz i ile razy chcesz. Więc juz nie musisz się martwić dopasowywaniem terminu, zastanawiać się, czy masz daleko i czy znajdziesz czas na całe zajęcia. Otrzymasz kurs do samodzielnej nauki, który krok po kroku opisuje, jak dokonać renowacji. Taki kurs jest pierwszym krokiem do rozwinięcia skrzydeł w nowej pasji ;)

WARSZTATY

"JAK ODNAWIAĆ MEBLE ART DECO?"

Eleganckie meble w stylu Art Deco wracają na salony! To coraz bardziej popularne meble we współczesnych wnętrzach. Pięknie podkreślony fornir mahoniowy czy orzechowy nada elegancji każdemu pomieszczeniu.

Ale metamorfoza mebla pokrytego skruszałą politurą nie jest łatwa. Trzeba wykonać odpowiednie kroki, by zamienić nasze brzydkie kaczątko w pięknego łabędzia :) I właśnie o tych etapach prac mówię na warsztatach. Całe warsztaty poświęcam tylko na ten konkretny styl mebli, czyli Art Deco.

Termin: 18.01.2024

Koszt warsztatów: 149zł/os.
 

Wymagania: dostęp do Internetu, konto prywate na Facebook'u 

_KSF3011-2.jpg

WARSZTATY

"JAK ODNAWIAĆ MEBLE PRL?"

Meble z czasów PRL to teraz coraz chętniej wybierany styl mebli w nowoczesnych wnętrzach, dzięki minimalistycznej i kanciastej formie, ale i pięknym usłojeniu i  wybarwieniach forniru.

Nie każdy jednak wie, jak usunąć lakier chemoutwardzalny, a potem zabezpieczyć go matową warstwą, by był elegancki i gustowny.  

Trzeba wykonać odpowiednie kroki, by zamienić nasze brzydkie kaczątko w pięknego łabędzia :) I właśnie o tych etapach prac mówię na warsztatach. Całe warsztaty poświęcam tylko na ten konkretny styl mebli, czyli PRL z lat 60' i 70'.

Termin: planowane na luty 2024

Koszt warsztatów: 149zł/os.
 

Wymagania: dostęp do Internetu, konto prywate na Facebook'u 

_KSF1043.jpg
bottom of page