Postaw mi kawę na buycoffee.to
top of page
BANER-FB.jpg

WARSZTATY ODNAWIANIA MEBLI PRL I ART DECO

Masz w domu stare meble PRL lub ART DEco po babci, do których masz ogromny sentyment, ale już straszą swoim wyglądem? Nie chcesz już mieszkać w nudnym wnętrzu i planujesz wprowadzić trochę "pazura" do swojej przestrzeni? Boisz się jednak sama robić renowację mebli, żeby przypadkiem czegoś nie zepsuć? A określenia politurai akrylówka, to dla Ciebie "czarna magia"? Nie szkodzi, pomogę Ci zacząć tą piękną przygodę z metamorfozami i stylizacją mebli. Poprowadzę Cię krok po kroku po tajnikach renowacji mebli z lat 40-70', by odzyskały dawny blask :)

W pracowni STARE ORYGINALNIE dokonasz kompletnej metamorfozy mebla w klimacie Vintage, Retro poznając różne techniki renowacji i elementy stylizacji, a dodatkowo będziesz się przy tym świetnie bawić ;)

_KSF0031.jpg

"Każdy artysta był najpierw amatorem".

                                                      Ralph Waldo Emerson

Warsztaty mogą odbywać się stacjonarnie lub w wersji online, a do wyboru jest kilka wariantów,

 

Zajęcia stacjonarne w pracowni zapewniają indywidualne szkolenie, gdzie poznasz wiedzę zarówno teoretyczną, jak i sporo praktycznej. Gwarantuję Ci także dobrą zabawę i miło spędzony czas.

 

Zajęcia online odbywają się w małej grupie lub indywidualnie i są skierowane do osób, które nie mogą przyjechać do mojej pracowni, by zdobyć wiedzę o odnawianiu mebli, a bardzo tego chcą. 

PRACE MOICH KURSANTÓW

REFERENCJE UCZESTNIKÓW

bottom of page