top of page

WARSZTATY STACJONARNE

Nadaj drugie życie swoim starym meblom z czasów PRL i Art Deco! Na stacjonarnych warsztatach nauczysz się renowacji i stylizacji, poznając wiedzę teoretyczną jak i praktykę. Wszystkie zajęcia są indywidualne lub w parach, a tok warsztatów zostaje spersonalizowany do  potrzeb każdego kursanta. Nie bój się, nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z metamorfozami, to pokażę Ci wszystko kro po kroku. Warsztaty prowadzone są w zaciszu klimatycznej pracowni Stare Oryginalnie na wsi, gdzie atmosfera jest bardzo przyjemna, czasem wręcz sielska. Po skończonych warsztatach wychodzisz z kompletnie odmienionym meblem, pozytywnym nastawieniem, a być może i z nowym hobby;)

Staramy się, by każdy mebel, który gościł w naszej pracowni był unikatowy i niepowtarzalny, a w nowym wnętrzu przyciągał wzrok każdego, kto na niego spojrzy.

_KSF9432-1.jpg

Warsztaty odnawiania mebli PRL i Art Deco 

Dobierz odpowiedni dla siebie wariant warsztatów, dopasowany do Twoich potrzeb,

a także do mebla którym dysponujesz. Jeśli nie wiesz, która opcja jest dla Ciebie najlepsza, napisz do mnie, a pomogę w wyborze odpowiedniego wariantu. 

WARIANT MEDIUM

_KSF5786.jpg

Jednodniowe warsztaty z podstaw renowacji i stylizacji mebli, podczas których samodzielnie odnowisz swój własny mebelek. Po zajęciach będziesz w stanie ocenić, czy kręci Cię bardziej renowacja czy stylizacja, 

Warsztaty skierowane są do osób początkujących, które jeszcze nie wiedzą, jakie rodzaje odnawiania są im bliższe.

Czas trwania: 6 godzin

Cena: 899zł

WARIANT LUX

_KSF9208.jpg

Dwudniowe warsztaty z podstaw renowacji i stylizacji mebli PRL lub Art Deco, na których nauczysz się, jak uratować swój stary mebel. Ten wariant jest podzielony na dwa dni, by wypróbować techniki, które wymagają dłuższego czasu schnięcia. 

Warsztaty skierowane są zarówno dla osób początkujących,jak i dla tych, co już trochę próbowali swoich sił na własną rękę.

Czas trwania: 8h, czyli 2 dni po 4 godziny

Cena: 1199zł

WARIANT PREMIUM

_KSF1453.jpg

Dwudniowe, intensywne warsztaty z renowacji mebli, na których poznasz kilkanaście różnych technik i tricków odnawiania starych mebli z czasów Art Deco i PRL. Na tych zajęciach skupimy się na wiedzy teoretycznej i praktycznej dotyczącej przywracania mebla do oryginału. Na warsztatach odnowisz swój średniej wielkości mebel.

Warsztaty skierowane są do osób, które zaczynają oraz do tych, co stylizację już opanowali, jednak chcą się nauczyć renowacji. 

Czas trwania: 14h, czyli 2 dni po 7 godzin

Cena: 1999zł

WARIANT EXCLUSIVE

_KSF3011-2.jpg

Trzydniowe, intensywne warsztaty z renowacji mebli z czasów Art Deco i PRL. Na tych zajęciach skupimy się na wiedzy teoretycznej i praktycznej dotyczącej przywracania mebla do oryginału, ale też zdobędziesz wiedzę z podstaw stylizacji. Na warsztatach samodzielnie odnowisz jeden większy lub dwa mniejsze meble.

Warsztaty Exclusive, to rozszerzony wariant warsztatów Premium.

Czas trwania: 19,5h, czyli 3 dni po 6,5 godziny

Cena: 2799zł

WARSZTATY W PARACH (opcja MAX)

_KSF6504.jpg

Jeśli swobodniej będziesz się czuć zabierając ze sobą na zajęcia: przyjaciółkę, siostrę, mamę, córkę lub partnera, to nie ma problemu. Każdy z Was będzie pracował nad własnym meblem.

Warsztaty w parach są tańsze, w zależności od wybranego wariantu:

 

WARIANT MEDIUM - 1599zł (oszczędzasz 199zł)

WARIANT LUX - 2099zł (oszczędzasz 299zł)

WARIANT PREMIUM - 3499zł (oszczędzasz 499zł)

WARIANT EXCLUSIVE - 4799zł (oszczędzasz 799zł)

WARSZTATY W PARACH (opcja ECO)

_KSF9932.jpg

Jeśli chcesz zabrać na warsztaty osobę towarzyszącą, która razem z Tobą bedzie pracować przy tym samym meblu, to jest taka możliwość. 

Za osobę towarzyszącą dopłacasz* tylko:

* (dotyczy tylko wariantów Premium i Exlusive)

 

WARIANT PREMIUM + 799zł 

(Zapłacisz 1999zł za swoje warsztaty + 699zł za osobę towarzyszącą, czyli łącznie 2798zł)

WARIANT EXCLUSIVE + 999zł 

(Zapłacisz 2799zł za swoje warsztaty + 999zł za osobę towarzyszącą, czyli łącznie 3798zł)

ZREALIZOWANE REALIZACJE MEBLI

bottom of page