top of page
Three-Frame Tea Set Photo Facebook Cover

Nadaj drugie życie swoim starym meblom! Na stacjonarnych warsztatach nauczysz się stylizować meble, poznając wiedzę teoretyczną jak i praktykę. Wszystkie zajęcia są indywidualne lub w parach, a tok warsztatów zostaje spersonalizowany do Waszych potrzeb. Nie bój się, nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z metamorfozami, to pokażę Ci wszystko od podstaw. Warsztaty prowadzone są w domowym zaciszu, a atmosfera jest bardzo przyjemna, czasem wręcz sielska. Po skończonych warsztatach wychodzisz z kompletnie odmienionym meblem, pozytywnym nastawieniem, a być może i z nowym hobby;)

WYBIERZ DOGODNY DLA CIEBIE WARIANT WARSZTATÓW

Jednodniowe warsztaty  ze stylizacji mebla farbami kazeinowymi i kredowymi oraz zabezpieczenie powierzchni woskiem lub lakierem. Zajęcia trwają ok. 4 godzin zegarowych. Poznasz podstawową wiedzę o etapach malowania kredówkami, w tym przygotowanie powierzchni pod farbę, techniki stylizacji farbami kredowymi oraz metody zabezpieczenia odnowionego mebla. Po zajęciach wyjdziesz ze swoim mebelkiem po metamorfozie.

WARIANT MINI

_KSF8249-Edit.jpg

Co zabrać? Mały mebelek: taborecik, stoliczek, szufladka, rama od obrazu*

Ważne by wybrany mebel był stabilny i nie wymagał klejenia czy napraw stolarskich. Drobne ubytki w w fornirze lub wgniecenia naprawimy na zajęciach, ale zakres napraw należy omówić przed warsztatami. Podesłanie zdjęć przedmiotu, max. 3 dni przed rozpoczęciem zajęć, pomoże w ustaleniu szczegółów.

Czas trwania: 4 godziny zegarowe.

Terminy zajęć: do wyboru jeden dzień (poniedziałek-niedziela) w godzinach porannych np. 9-13 lub 10-14 

Koszt warsztatów: 479zł/os

* Jeśli nie posiadasz mebelka, to nie problem, napisz a coś znajdziemy ;)

WARIANT MEDIUM

Warsztaty jednodniowe ze stylizacji mebla farbami kazeinowymi, kredowymi lub akrylowymi. Dokonasz metamorfozę mebla jedną lub dwoma wybranymi technikami, zaczynając od przygotowania do malowania, stylizacji, kończąc na zabezpieczeniu swojej pracy. To wariant dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na zajęcia dwudniowe, a chcą zacząć swoją przygodę z odnawianiem. Zajęcia trwają około 6 godzin zegarowych. Po zajęciach wyjdziesz ze swoim małym mebelkiem po odnowieniu.

_KSF8087.jpg

Co zabrać? Mały/średni mebelek: stolik kawowy, stolik nocny, szafeczka, rama od lustra.

Ważne by wybrany mebel był stabilny i nie wymagał klejenia czy napraw stolarskich. Drobne ubytki w w fornirze lub wgniecenia naprawimy na zajęciach, ale zakres napraw należy omówić przed warsztatami. Podesłanie zdjęć przedmiotu, max. 3 dni przed rozpoczęciem zajęć, pomoże w ustaleniu szczegółów.

Czas trwania: 6 godziny zegarowe.

Terminy zajęć: do wyboru jeden dzień (poniedziałek-niedziela) w godzinach porannych np. 9-15 lub 10-16 

Koszt warsztatów: 719zł/os 

Istnieje możliwość dokupienia obiadu (25-30zł), tym samym zajęcia przedłużą się o pół godziny (przerwa obiadowa).

* Jeśli nie posiadasz mebelka, to nie problem, napisz a coś znajdziemy ;)

WARIANT LUX

Warsztaty dwudniowe (8h), podczas których samodzielnie dokonasz kompletnej metamorfozy swojego drewnianego mebelka, poznając wszystkie techniki odnawiania, krok po kroku.

 

Zajęcia zaczynamy od części teoretycznej (1h), podczas której poznasz najważniejsze produkty do odnawiania mebli, a także etapy prac dokonywanych przy metamorfozie.

Następnie przejdziemy do części praktycznej, gdzie poznasz wszystkie potrzebne etapy, od szlifowania i matowienia elementów drewnianych, przygotowania i stylizacji farbami kredowymi, kazeinowymi lub akrylowymi poprzez  bejcowanie/ olejowanie drewna do etapu woskowania lub lakierowania przygotowanej wcześniej powierzchni. 

Po tych zajęciach wyjdziesz ze swoim meblem po całkowitej metamorfozie 

i ogromną wiedzą, jak samodzielnie przerobić kolejne meble.

_KSF1348.jpg

Co zabrać? Średni mebel: krzesło, stolik kawowy, mała komoda, szafka nocna, rama od lustra, konsolka.

Ważne, by wybrany mebel był stabilny i nie wymagał klejenia czy napraw stolarskich. Drobne ubytki w w fornirze lub wgniecenia naprawimy na zajęciach, ale zakres napraw należy omówić przed warsztatami. Podesłanie zdjęć przedmiotu, max. 3 dni przed rozpoczęciem zajęć, pomoże w ustaleniu szczegółów.

Czas trwania: 8h, czyli dwa dni po 4 godziny zegarowe.

Terminy zajęć: do wyboru dwa dni (poniedziałek-niedziela) w godzinach porannych np. 9-13 lub 10-14 

Koszt warsztatów: 959zł/os

* Jeśli nie posiadasz mebelka, to nie problem, napisz a coś znajdziemy ;)

WARIANT PREMIUM

Dwudniowe, intensywne warsztaty, trwające aż 13 godzin zegarowych. Podczas zajęć poznasz kilka technik malowania i stylizacji mebli, dokonując metamorfozy aż dwóch mebelków jednocześnie (lub jednego trochę większego) za pomocą farb akrylowych oraz kredowych, Dodatkowo nauczysz się pracy z szablonami i proszkiem strukturalnym, naprawiania drobnych ubytków w meblu, sposobów postarzania mebli woskami, techniki wykładania elementów tapetą, rodzajami zabezpieczenia powierzchni lakierem i woskiem  oraz olejowania lub bejcowania drewna. 

Podczas warsztatów samodzielnie dokonasz metamorfozy, poznając wszystkie etapy przygotowania mebla, malowania, klejenia tapety, stylizacji i zabezpieczania powierzchni. Warsztaty rozpoczynają się 1,5-2 godzinną częścią teoretyczną, po których przechodzimy do części praktycznej.

Zajęcia trwają dwa dni po 6,5 godziny, a w przerwach miedzy malowaniem, będzie półgodzinna przerwa na lunch* i kawę. Odpowiem też na wszystkie pytania związane z odnawianiem mebli drewnianych czy laminowanych.  

*lunche/obiady nie są wliczone w cenę warsztatów, koszt obiadu to ok 30zł za jedno danie

_KSF9354.jpg

Co zabrać? Dwa małe/średnie mebelki: stolik kawowy, stolik nocny, szafeczka, rama od lustra lub jeden większy.

Ważne by wybrane meble były stabilne i nie wymagały klejenia czy większych napraw stolarskich. Drobne ubytki w fornirze lub wgniecenia naprawimy na zajęciach, ale zakres napraw należy omówić przed warsztatami. Podesłanie zdjęć mebli do metamorfozy na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć, pomoże w ustaleniu szczegółów.

Czas trwania: 13 godziny zegarowe (dwa dni po 6h + 0,5h przerwy na lunch)

Terminy zajęć: do wyboru dwa dni (wtorek-niedziela) w godzinach 9-15.30

Koszt warsztatów: 1439zł/os 

Cena obejmuje wszystkie niezbędne materiały do metamorfoz mebli, kawę/herbatę.

WARSZTATY W PARACH

Jeśli swobodniej będziesz się czuć zabierając ze sobą na zajęcia: przyjaciółkę, siostrę, mamę, córkę lub partnera, to nie ma problemu. Każdy z Was będzie pracował nad własnym meblem.

Przygotowałam do Was niższą cenę

na wariant LUX oraz PREMIUM.*

 

Wariant LUX - 1799zł za dwie osoby.

Wariant PREMIUM 2599zł, za dwie osoby. 

*warianty MINI oraz MEDIUM są w stałej cenie, niezależnie od ilości osób.

_KSF9331.jpg

Jak zarezerwować warsztaty?

Potwierdzeniem rezerwacji warsztatów jest opłacenie wpisowego w wysokości 200zł za osobę na konto bankowe przesłane w mailu, w ciągu 3 dni od ustalenia terminu. W przypadku rezygnacji, wpisowe nie ulega zwrotowi. Jeśli warsztaty nie odbędą się z powodu organizatora, wpisowe zostaje w całości zwrócone. Do 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów, można raz przesunąć warsztaty na inny termin.

Wystawiam fakturę zwolnioną z vatu, tym samym podane wyżej ceny są dokładnie takie jakie zapłacisz. 

Przyjmuję płatności: gotówkowe, blikiem, przelewem lub kartą płatniczą.

Miejsce warsztatów: Pracownia znajduje się pod adresem:

81-198 Pierwoszyno (koło Gdyni, gm. Kosakowo)

ul. Wschodnia 6

Ilość osób: Zajęcia są indywidualne, więc jesteś tylko Ty. Jeśli wolisz zajęcia w parach, możesz za dopłatą zabrać drugą osobę.

 

Co obejmuje cena?

Zapewniam wszystkie niezbędne materiały do przeprowadzenia metamofozy mebla, takie jak: farby, lakiery, oleje, bejce, materiały ścierne. W cenę wliczona jest także kawa, herbata, woda. 

Co zabrać?

odzież roboczą, mebel do metamorfozy

Maseczki: Nie ma obowiązku noszenia maseczek.

Możesz sprezentować

najbliższej osobie 

VOUCHER UPOMINKOWY

na warsztaty ze stylizacji 

lub na zakupy w sklepie.

_KSF6848.jpg

Voucher

GALERIA ZDJĘĆ Z WARSZTATÓW

bottom of page