top of page

W pracowni Stare Oryginalnie nadajemy drugie życie starym lub używanym meblom, które nie pasują już do stylu mieszkania, ale ich właściciele chcą je zatrzymać w odmienionej wersji. Zajmujemy się także projektowaniem i wykonywaniem nowych mebli od podstaw, a następnie stylizujemy je zgodnie z wytycznymi klienta. 

Uwielbiamy bawić się kolorem, złoceniami, dodatkami czy dekorami. Specjalizujemy się w stylizacjach  jednobarwnych o intensywnych odcieniach w klimacie Modern Classic, Hamptons czy PRL, jak również kochamy wielokolorowe wariacje w stylu Shabby Chic, Farmhouse czy Vintage,

Staramy się, by każdy mebel, który gościł w naszej pracowni był unikatowy i niepowtarzalny, a w nowym wnętrzu przyciągał wzrok każdego, kto na niego spojrzy.

Komoda stylizowana farbami kredowymi w stylu shabby chic.

ODNAWIANIE MEBLI KLIENTÓW

_KSF6240.jpg

Wystylizujemy Twój stary mebel, w taki sposób jaki sobie wymarzysz :) Napisz do nas maila, podeślij zdjęcia, po czym wspólnie ustalimy koncepcję metamorfozy i dokonamy wyceny. Jeśli nie widzisz jeszcze potencjału w swoim meblu, przedstawimy Ci propozycje (pasujące do stylu wnętrza), które zmienią "brzydkie kaczątko" w "pięknego łabędzia". Wystarczy, że dostarczysz nam swój mebel, a my go odmienimy w unikatowy i niepowtarzalny sposób. 

 

Do każdej stylizacji podchodzimy indywidualnie, szczegółowo ustalając każdy detal metamorfozy, począwszy od stylu malowania i kolorystyki, poprzez dekory, tapety, okucia oraz uchwyty. 

ZAKUP MEBLA, STYLIZACJA, TRANSPORT

Odnowione biurko PRL

Nadal szukasz idealnego mebla, który idealnie wpasuje się w Twoje wnętrze domu? Napisz do nas, a pomożemy z poszukiwaniem wymarzonej perełki, którą następnie wystylizujemy według Twoich wytycznych. Zajmiemy się całym procesem od początku do końca. Wynajdziemy odpowiedni mebel, zorganizujemy transport do naszej pracowni, dokonamy metamorfozy, a następnie dostarczymy odnowiony przedmiot do Ciebie, Taka kompleksowa usługa pozwoli Ci uniknąć problemów z weryfikacją stanu mebla, czy jego przewiezieniem, a przede wszystkim zaoszczędzi sporo czasu. 

PROJEKTOWANIE I STYLIZACJA MEBLI OD ZERA

Własnoręcznie wykonana szafka biblioteczna

Mimo usilnych prób, wszystkie meble na rynku wtórnym okazują się nietrafione. Wymiary nie pasują, stan mebla jest gorszy niż się wydaje, albo po prostu nikt nie wymyślił jeszcze tego, czego szukasz? To nie problem. Zaprojektujemy, wykonamy, wystylizujemy mebel idealny. Zaczynamy od komputerowej wizualizacji projektu mebla, a dopiero wtedy przechodzimy do realizacji. Wykonujemy na zamówienie meble jak: biurka, konsole, toaletki, stoliki, szafki rtv, regały czy szafki. Jeśli się nadal wahasz, napisz maila, a my powiemy, czy jesteśmy w stanie to zrobić :)

ZREALIZOWANE STYLIZACJE MEBLI

bottom of page