Postaw mi kawę na buycoffee.to
top of page
  • Zdjęcie autoraStare oryginalnie

SKLEP INTERNETOWY STARE ORYGINALNIE

Niemal codziennie słyszałam pytanie od moich kursantek, gdzie można kupić farby, woski czy lakier, których używamy na warsztatach. Jak wymieniałam listę sklepów, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, to mina moich słuchaczek mówiła wszystko... Dlatego postanowiłam otworzyć sklep z produktami, które sama przetestowałam i polecam, by móc je kupować w jednym miejscu.

Doba jest za krótka, by ogarnąć wszystkie rzeczy, które planujemy zrobić w 24h. Jeżdżenie po kilku sklepach, marketach i wyszukiwanie w sieci sklepów online z ulubionymi produktami zajmują więcej czasu, niż by się mogło wydawać. Teraz sporą część farb, wosków i innych mediów do metamorfoz możesz mogła kupić

w sklepie internetowym Stare Oryginalnie. Z dnia na dzień baza produktów będzie się powiększać, by spełnić Wasze oczekiwania.

Na dzień dzisiejszy w swojej ofercie jest cała paleta kolorystyczna farb Newcolours, zarówno w pojemnika 200ml, jak i 900ml. W najbliższej przyszłości pojawią się jeszcze oleje twarde tej marki. Za tymi produktami przemawia zarówno cena, wydajność, jak i wysoka odporność na zarysowania, czy łatwość aplikacji. Paleta obejmuje już 27 topowych kolorów, ale ta się ciągle powiększa.


W sprzedaży znajdziecie także produkty marki Liberon, a przede wszystkim farby kazeinowe oraz metaliczne, w konkurencyjnych cenach. Dzięki tym farbom można wykonać interesujące metamorfozy mebli, stosując techniki shabby chic, ombre, chippy look czy frottage. Do dekoracji odmalowanych kazeinówkami mebli, idealne będą patyny w 4 odcieniach.


Na dniach pojawią się też inne produkty, do zabezpieczania malowanych powierzchni, jak woski czy lakiery. W sklepie znajdziecie również podkłady, produkty do stylizacji i akcesoria niezbędne przy metamorfozach.


Jeśli macie jakieś sugestie odnośnie pracy sklepu, lub propozycje produktów, które mogłabym dodać do oferty to piszcie w wiadomości prywatnej na fb lub mailowo: katarzynasuchorz@gmail.com

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page