top of page
  • Zdjęcie autoraStare oryginalnie

KONKURS NA FACEBOOK'U

Cieszę się, że chcesz przywrócić stare meble do życia i pokazać jaki drzemie w nich potencjał.  Niechciane czy "zużyte" przedmioty także mogę być piękne i zasługują na swoje miejsce w domu. Dlatego chcąc pomóc Ci w tych metamorfozach, zorganizowałam konkurs.

Wygrać można świetny zestaw produktów, które zmotywują Cię do dalszej pracy i spowodują nowy napływ weny.  Przygotowałam zestaw składający się z: farb, wosku bezbarwnego, patyny, wosków do uzupełniania ubytków w drewnie, bejcy, odnawiacza lakieru oraz pozłot, dwóch znanych, francuskich firm.


Liberon jest producentem farb kazeinowych, kredowych oraz innych preparatów do wykończenia i dekorowania drewna. Natomiast Starwax zasłynął ze świetnych bejc, wosków do zapełniania ubytków, kolorowych pozłot oraz środków czystości do domu.


Na co dzień używam produktów obu firm, które bardzo cenię za wysoką jakość, łatwy dostęp czy fajną kolorystykę. Chciałabym, żebyś i Ty poznał/a preparaty tych producentów, a być może polubisz je tak samo, jak ja :)


Konkurs odbywa się na facebook'u, gdzie również znajdziesz zasady i regulamin zabawy. Ale bez obaw, to nie będzie nic super trudnego ;)


A więc do dzieła!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page